Торт «Черепаха» з сметаною

Торт «Черепаха» з сметаною – невимовна ніжність! Рецепти торта «Черепаха» зі сметаною та різними доповненнями

Торт «Черепаха» з сметаною

Торт черепаха – смачний десерт, який відрізняється простотою і легкістю приготування.

З ним впорається навіть початківці кондитери, що вже говорити про досвідчених господинь.

Крем для черепахи можна взяти будь-хто: заварний, згущеного молока, олії, вершковий, але особливо вдається сметанний. Він швидко просочує коржі, наповнює смаком, торт виходить дуже ніжним і просто тане в роті.

Торт черепаха зі сметаною – загальні принципи приготування

Класичний торт черепаха готується з бісквітного тіста. З нього формують невеликі коржі, які випікають в духовці. Так як отсаживание пампушок на деко вимагає часу, для підстраховки в тісто додається розпушувач. Можна взяти спеціальний пекарський порошок або просто погасити харчову соду. Можна приготувати ліниві варіанти черепахи печива або рулетів. Рецепти можна знайти нижче.

Крем готується з сметани. Бажано використовувати густий продукт з гарною жирністю. Але можна взяти менш калорійну сметану і додати спеціальний загусник. Він продається в відділі для випічки. Цукру в крем додається не дуже багато, зазвичай не більше третини від загальної маси. Для смаку кладуть різні наповнювачі.

З чим можна приготувати черепаху:

• з ваніліном;

• з какао або шоколад;

• фруктами і ягодами;

• горіхами.

Але особливе місце займає оформлення. Торт викладається у вигляді черепахи. Можна зробити голову, лапки, хвостик або просто викласти тільки панцир. Зверху десерт покривають кремом, глазур’ю, посипають горіхами, стружкою, прикрашають фруктами. Дуже важливо дати торту постояти хоча б кілька годин. Він просочиться, буде краще тримати форму при розрізі.