Бісквітний торт з полуницею

Не відмовляй собі в насолоді – приготуй бісквітний торт з полуницею! Прості рецепти бісквітного торта з полуницею до чаю та кави

Бісквітний торт з полуницею

Купити полуницю можна круглий рік. Але ягода, яку зовсім недавно зірвали з грядки, набагато соковитіше і смачніше завезеної з інших країн. Спробувати ароматну, наповнену сонцем полуницю – величезне задоволення. За короткий сезон її дозрівання хочеться побільше насолодитися смаком ягоди і приготувати різноманітні, апетитні страви.

Бісквітний торт – один з таких страв. В цей ласий десерті з’єднується аромат ягоди і ніжного тіста. Шматочок бісквітного торта з полуницею до чаю або кави подарує чарівні миті свята смаку.

Бісквітний торт з полуницею – загальні принципи приготування

Для приготування смачного десерту більше підходять стиглі ягоди без вм’ятин. Колір у них темно-червоний, розмір – середній.

Коли полуниця не купується, а збирається з грядки, хвостик відривати не потрібно. Так ягоди довше зберігаються.

Перед тим, як наповнити полуницею бісквітний торт, її потрібно вимити і висушити. Ягода розрізається навпіл або на кілька шматочків. Все залежить від розміру полуниці.

Способів приготування бісквіта кілька, але в будь-якому з них необхідні такі інгредієнти: борошно, яйця і цукор. Можна додати розпушувач, ванільну есенцію, порошок какао.

Смачний торт з кремом зі сметани, вершків, сиру. Можна також використовувати желатин, йогурт, варення, шоколад і коньяк.

Для випікання торта знадобиться формочка, яку вистилають пекарської папером.

Час перебування десерту в духовці – не більш півгодини. Стандартна температура 180 градусів.

В процесі роботи знадобиться міксер, блендер, ложечка, лопатка, широкі ємності і віночок.