Суп з фрикадельками і вермішеллю

Суп з фрикадельками і вермішеллю – приготувати смачний обід просто! Кращі рецепти супів з фрикадельками і вермішеллю

Суп з фрикадельками і вермішеллю

Хочете швидко приготувати смачний обід?

Суп з фрикадельками і вермішеллю – це перше блюдо, яке сподобається всім.

Наваристий, ароматний і в той же час легкий супчик – кращий спосіб нагодувати всю сім’ю.

Суп з фрикадельками і вермішеллю – основні принципи приготування

Варіантів приготування супу з фрикадельками багато. Змінити смак страви можна з допомогою різноманітних спецій, або приготувати суп з різних видів вермішелі.

Для фрикадельок підійде будь фарш. Фарш перемішують з яйцем і спеціями. Роблять фрикадельки невеликого розміру. Ви можете приготувати фрикадельки заздалегідь, заморозити їх, а потім просто дістати з холодильника і додати в суп.

Крім вермішелі і фрикадельок, в суп додають гриби і овочі. Якщо ви хочете, щоб ваш суп придбав ніжний вершковий смак, додайте в нього сир або вершки.

Суп готують на грибному, овочевому, м’ясному, бульйоні або очищеній воді. У киплячий бульйон опускають подрібнену картоплю і готують її до м’якості. Потім суп приправляють спеціями і висипають вермішель. Перемішують і одразу викладають фрикадельки. Вермішель готується досить швидко, тому суп варять до моменту, коли спливуть на поверхню фрикадельки. Додають подрібнену зелень і знімають з вогню. Залишають суп настоюватися на п’ять хвилин. Ось і все, ароматний і смачний супчик готовий.