Мексиканські коржі тортилья – смачно і просто! Енчілада, начос, кесаділья, буріто, чимичанга – рецепти з мексиканськими коржами

Ще зовсім недавно мексиканська кухня була для нас далекою екзотикою. Сьогодні ж національні страви Мексики можна не тільки знайти в різноманітних кафе та ресторанах, але і легко приготувати вдома. І в основі багатьох з них лежать якраз коржі тортілья.

Мексиканські коржі тортилья – смачно і просто! Енчілада, начос, кесаділья, буріто, чимичанга – рецепти з мексиканськими коржами

Основні принципи приготування мексиканських коржів тортилья

Такі коржі випікаються з двох видів борошна: кукурудзяного або пшеничного, а також їх суміші. Традиційний рецепт заснований на спеціальній кукурудзяній муці. З неї виходить еластичне тісто. У нас таку муку знайти складно, а з тестом із звичайної кукурудзяної працювати складно. Тому вдома простіше піч тортильї з білої муки, або ж брати кукурудзяну і пшеничну один до одного. Також в рецептуру входить вода, сіль, вершкове або рослинне масло.

У Мексиці тортилья – основа багатьох страв. У неї загортають різні начинки, додають шматочками в суп, використовують замість столових приладів, зачерпуючи такий коржем, наприклад, соус. Традиційні компоненти начинки – м’ясо або курка, томати, квасоля, гострий і солодкий перець, сир, кукурудза.