Шоколадно-бананові торти

Шоколадно-банановий торт – звучить складніше, ніж готується. Рецептури тіста і кремів для шоколадно-бананових тортів

Шоколадно бананові торти

Комбінувати два таких несхожих продукту непросто, не заливати ж банани шоколадом! Ну а якщо стоїть завдання приготувати торт?

Шоколадно-банановий торт – загальні принципи приготування

• Шоколадні торти з бананами можна приготувати методом випічки або без неї. У першому випадку десерти формують з бісквітних коржів, які випікають з додаванням какао або гіркого шоколаду. У збірних тортах, що готуються без випічки, коржі формують з пряників або печива.

• Для промазування коржів готують ніжні, негусто креми на вершках, сметані, звичайному пастеризованому або цілісному згущеному молоці. Вони добре просочують коржі і підкреслюють ніжний банановий смак.

• Бананами перешаровують коржі, нарізавши плоди тонкими пластинками. Їх розминають в пюре, після чого додають в тісто або крем. Все залежить від рецептури десерту.

• Для прошарку краще брати в міру стиглі, або навіть трохи недозрілі банани. У тісто бажано додавати пюре з переспевшего плода.

• Прикрашати торти можна на свій розсуд. Найчастіше сформований десерт покривають шоколадною глазур’ю, присипають дрібної шоколадною стружкою або добре обмазують основним кремом.