Закуски з кольорової маринованої капусти

Апетитні закуски з кольорової маринованої капусти швидкого приготування. Кольорова маринована капуста – швидко!

Закуски з кольорової маринованої капусти

Цвітній капусті, при тому що корисними властивостями вона нічим не поступається своєю білокачанної родичці, властивий ще й більш виражений смак, та й зовні вона виглядає більш привабливо. Заманити дітвору лопати дивовижні «квіточки», підфарбувавши їх буряком, набагато простіше. І, хоча склалося стійке переконання, що метушні з цим овочем більше, ми спробуємо саме з нього приготувати дуже прості і не менш апетитні закусочки.

Кольорова маринована капуста швидкого приготування – загальні принципи приготування

• До того, як приступити до маринування, цвітну капусту розбирають по суцвіттям, акуратно відрізаючи їх від щільного стовбура ножем. Потім ретельно промивають проточною водою, щоб вимити пісок і шкідників.

• Подальша підготовка залежить від способу швидкого маринування. Якщо планують швидку заготівлю, суцвіття обов’язково бланшують. Щоб отримати хрустку закусочку, капусту заливають маринадом без попереднього відварювання, її проварюють недовго в маринаді або відразу заливають ним. У цьому випадку маринування триває більш тривалий час і може займати до декількох діб.

• Заливають суцвіття гарячим або теплим маринадом. Холодний розчин використовують вкрай рідко. Маринад готують на воді з додаванням цукру, оцту, солі і рослинної олії.

• При маринуванні практично завжди додають морквинку. Нерідко і інші овочі: болгарський перець, цибуля, буряк і селера.

• Щоб домогтися більш яскравого, насиченого смаку в маринад додають прянощі, подрібнений часник і різні спеції.

• Кілька годин, залиту маринадом або проварену в ньому зелень витримують в приміщенні. Після достатнього охолодження поміщають в холод, льох або загальну камеру холодильника для подальшого маринування.