Яблучний торт

Яблучний торт – знаємо, чим здивувати! Дуже складні і прості рецепти тортів яблучних

Яблучний торт

Яблучний торт – як просто звучить, і яким непростим може виявитися приготування. Віддаючи належне чудовому смаку одного з кращих фруктів, кондитери розстаралися від душі. В яблучних тортах присутні коньяк і пряна кориця, мед і фісташки, словом – компанія підібралася гідна. Ну і, зрозуміло, головними будуть яблука, будь-яких сортів і розмірів.

Яблучні торти – загальні принципи приготування

• Яблука використовуються в приготуванні коржів, крему або в якості начинки. Фрукти попередньо очищають від шкірки з серцевиною, після чого подрібнюють і надходять згідно з рецептурою. Якщо яблука додають в тісто, їх не піддають додатковій обробці. Для крему або начинки їх обов’язково тушкують, щоб розм’якшити.

• Яблучні торти готують з кремами або без них. Фрукти прекрасно поєднуються з кремовими масами, приготованими на молочних продуктах. Яблучні коржі добре просочуються будь масляними кремами.

• Яблучне тісто для коржів нерідко доповнюють горіхами, фісташкам або морквою. Його густина залежить від виду коржа. Для бісквітного виду заготовок готують рідкісне, що нагадує домашню сметану, тісто. Пісочні або листкові коржі розкочують з крутого, але досить м’якого і еластичного.

• Для випічки будь-який вид тесту поміщають тільки в гарячу, доведену до необхідної температури духовку. Готовність бісквітних коржів перевіряють, проколів дерев’яною шпажкою, при випічці листкових або пісочного заготовок більше орієнтуються на їх колір і час, вказана у рецептурі.

• Для прикраси яблучного десерту найкраще підходять мелкорубленые горіхи, шматочки м’яких фруктів, таких як ківі або банан, тертий шоколад. Часто такі торти прикрашають підв’яленими слайсами з яблук. Їх згортають у вигляді трояндочок і встановлюють на поверхні торта.