Варення зі слив з апельсином на зиму

Секрети варення зі слив з апельсином на зиму. Рецепти варення зі слив з апельсином: кавказьке, «сухе» і багато інших варіантів

Варення зі слив з апельсином на зиму

У природі час дозрівання апельсинів і злив відбувається в різний час.

Апельсин – тропічний фрукт і сезон його масового збору настає відразу за закінченням терміну дозрівання сливи – «жительки» помірних широт.

Але завдяки високій врожайності цитрусів і відмінним властивостям, що дозволяє довгостроково зберігати врожай, в наших супермаркетах вони цілий рік є в достатку.

Невідомо, кому належить ідея, зварити варення зі слив з апельсином на зиму, але ця людина не позбавлений смаку, тому що зливу відмінно поєднується з цитрусами або одягають.

У цих двох плодів навіть є пряні спеції, які обом можуть служити прекрасними супутниками, наприклад, ваніль і кориця – найбільш часто використовувані комбінації в приготуванні десертів і напоїв на основі апельсинів і слив.

Що стосується технології варіння варення, то цей процес, в загальних рисах, зрозумілий всім, але багато жінок часто готують, не замислюючись про фізичних і хімічних законах, якими люди користуються в побуті постійно, а успіх кулінарної майстерності залежить від розуміння процесів, що відбуваються під час механічної і теплової обробки продуктів.

У кулінарії дрібниць не буває, як у будь-якій науці. З нею тісно пов’язана біологія, хімія та фізика. Якщо хочете домогтися успіхів у кулінарній справі, частіше згадуйте природничі науки, тому що розуміння їх законів допоможе зварити варення і приготувати будь-яку страву без помилок, з першої спроби.