М’ясо з овочами в мультиварці

Ароматне рагу і жарке – тушковані овочі з м’ясом в мультиварці. Готуємо будь-які сорти м’яса з овочами в мультиварці

Мясо з овочами в мультиварці

Скільки б не вихваляли роздільне харчування, але навряд чи можна стверджувати, що обсмажена до скоринки, а потім томившаяся в овочевому соку свинина це несмачно.

Рецептів не перелічити, хоча обходяться господині часом і без них. У хід йдуть будь-які сорти м’яса і види великої городньої рослинності.

М’ясо з овочами в мультиварці – загальні принципи приготування

• Страв з м’яса з овочами в мультиварці багато. Для їх приготування можна брати будь-який вид м’яса: свинину, баранину або яловичину. М’ясо з овочами запікають, обсмажують, тушкують або готують на пару, використовуючи відповідні програми.

• Вибираючи шматки м’якоті, перевагу краще віддати свіжої або охолодженої, з невеликими шматочками сала, так як з пісної страва може вийти сухуватим. Шматки м’яса ретельно промивають не менше трьох разів в холодній воді, видаляючи осколки кісточок і випадково потрапили під час рубки щепи. Для того щоб шматок м’якоті не вислизав з рук під час оброблення, його насухо просушують рушником, після чого нарізають згідно рецептурі.

• Овочі так само ретельно промивають, обсушують і подрібнюють. Більшість овочів, таких як цибуля, морква, часник, картоплю очищають і ще раз промивають перед нарізкою. З баклажан шкірку можна не зрізати. Але якщо її очистити, блюдо вийде більш ніжними.

• Підсолюють, перчать і додають у страви спеції по своєму смаку або згідно обраної рецептурою.