Пиріг з полуницею в мультиварці

Пиріг з полуницею в мультиварці з рідкого та пісочного тіста. Рецепт пирога з полуницею в мультиварці: заливний або желатиновий

Пиріг з полуницею в мультиварці

Літо – час ягідних пирогів. Полуниця, смородина, малина, агрус – ось начинка для ароматного ласощі. Готують їх зазвичай в духовці або печі, але якщо на кухні є мультиварка, чому б не спробувати приготувати пиріг в ній? Наприклад, з полуниці.

Не потрібно боятися, що пиріг з полуницею в мультиварці вийде сирим, не пропечеться. Якщо все зробити правильно, підібрати потрібну температуру, то випічка буде ніжним, що тане в роті і дуже пишною.

Пиріг з полуницею в мультиварці – загальні принципи приготування

Щоб спекти пиріг з полуницею в мультиварці, знадобиться небагато інгредієнтів. Обов’язково потрібна борошно, яйця, вершкове масло, сметана. Як правило, тісто потрібно рідке або пісочне, дуже м’яке.

Що стосується соковитої полуниці, то її слід швидко і акуратно обмити холодною водою, викласти на паперову серветку і гарненько просушити. Водянистої ягоді зайва волога ні до чого. Важливо, щоб ягоди не були надто м’якими: такі можуть зіпсувати страву надмірною вологістю. Стиглі і міцненькі – в самий раз.

Потужність мультиварки має значення: у потужних приладах десерт краще пропечеться. В залежності від товщини шару на випікання може піти від години з невеликим до півтора годин. Гущавину обов’язково потрібно буде промазати маслом, щоб нічого не прилипло.