Варення з гарбуза з яблуками

Варення з гарбуза з яблуками – незвичайне поєднання смаків. Класичні та екзотичні варіанти приготування варення з гарбуза з яблуками

Варення з гарбуза з яблуками

Гарбузово-яблучне варення, прямо скажемо, і на смак незвично і око радує. А ще можна відмінно повеселитися, запропонувавши гостям вгадати, з чого приготовано ласощі. Якщо в хід були пущені ароматичні компоненти – спеції, або цитруси, то гарантовано вгадають тільки ті, кому пощастило пробувати його раніше.

Варення з гарбуза з яблуками – загальні принципи приготування

• Варення варять тільки з щільної гарбузової м’якоті. Волокнисту її частину з насінням і жорстку шкірку видаляють. Підготовлену м’якоть нарізають на дрібні шматочки довільної форми, натирають теркою або перебивають блендером в пюре. Спосіб подрібнення залежить від конкретно обраної рецептури.

• Яблука, як і гарбуз очищають від шкірки і подрібнюють таким же чином. Враховуючи солодкість гарбуза, для варення краще брати кисло-солодкі, повністю стиглі яблучка, щоб уникнути зайвої нудотності. Фрукти потрібно нарізати шматочками, вони повинні бути щільними і жорсткими. Пухка м’якоть яблук при варінні не збереже форми і перетвориться на кашу.

• Оригінальність варення з гарбуза з яблуками можуть надати додані до нього цитрусові, горіхи або інші фрукти, наприклад, груші. Абсолютно новий смак можна отримати, якщо зварити його з м’ятою і какао. Варення ароматизують ваніллю або корицею.

• Варення слід варити в товстостінних ємностях з нержавіючої сталі. Така посуд не окислюється і варення не підгорає. Емальовані каструлі і миски для приготування варення непридатні.