Тушкована свинина в мультиварці

Рагу, рулети і національні страви з тушкованої свинини в мультиварці.

Тушкована свинина в мультиварці

Ніжна свиняча м’якоть і так завдає менше клопоту, ніж інше м’ясо, а якщо скористатися новомодними пристроями на зразок мультиварки, то і зовсім все гранично просто. Ну а смак страви буде залежати від вибраного рецепту, точного слідування йому і, звичайно, від якості вихідних продуктів.

Тушкована свинина в мультиварці – загальні принципи приготування

• Свинину перед гасінням слід правильно підготувати. М’якоть промивають у холодній воді цілісним шматком. Після чого просушіть і уважно огляньте. У ньому не повинно залишитися дрібних осколків від кісточок. Потім гострим ножем зріжте всі плівки і залишки сухожиль. Жир можна не зрізати. Нарізку виробляєте згідно з рецептурою, але, якщо чітких вказівок немає, наріжте на свій розсуд. Щоб шматочки свинини вийшли більш м’якими, розріжте м’ясо перпендикулярно волокнам.

• Гасити свинину в мультиварці можна як самостійно, так і з іншими продуктами. Часто до м’яса додають овочі, ананаси або гриби як свіжі, так і сушені.

• Режим «Гасіння» на мультиварці використовують не тільки для приготування свинини до гарніру, але і самостійних страв, таких як рагу, чинахи або закусочного рулету. В мультиварці-скороварці можна заготовити домашню тушонку.

• «Мультикастрюля» дозволяє загасити м’ясо без особливих клопотів. Все, що потрібно для приготування: продукти, ніж, обробна дошка і кілька додаткових мисочок. Пастеризацію тушонки в банках можна виробляти в мультиварці на «Гасіння».