Торт зі збитими вершками

Торт зі збитими вершками – блаженство в смаку. Рецепти тортів зі збитими вершками: бісквітних, медових, шоколадних, фруктових

Торт зі збитими вершками

Домашній торт ні в яке порівняння не йде з покупними десертами.

Ви точно знаєте, коли він приготований і з чого робите наповнення, коржі і крем на свій розсуд.

Рецептів домашньої випічки насправді величезна кількість і є з чого вибрати. Особливо популярні торти зі збитими вершками, що відрізняються ніжністю і легкістю.

Торт зі збитими вершками – загальні принципи приготування

Коржі для торта можна зробити будь-які: листкові, пісочні, бісквітні, змішані. Варіантів багато, але краще всього зі збитими вершками поєднуються пористі вироби бісквітного типу. Коржі можна випікати самостійно або купувати в магазині. Також є безліч варіантів «ледачих» тортів, з вершками, які збираються з печива, солодких сухарів або з пряників.

Для крему використовуються вершки – натуральні або рослинні. Перші довго збиваються і можуть не дати рясної піни, але зате мають прозорий склад і не напхані хімією. Рослинні вершки збиваються за 2-3 хвилини, мають солодкий смак, але склад не завжди якісний. Який продукт вибирати для крему – вирішувати вам. Але не забувайте регулювати солодкість.

Також в вершкові торти часто йдуть фрукти, шоколад, какао, ягоди, горіхи та інші наповнювачі. Якщо продукти використовуються для прошарку, то не забувайте залишати частину для прикраси і навпаки. Наповнення і декор повинні перегукуватися.