Торт «Зебра» в мультиварці

Сметанні, сирні, майонезні варіанти торта «Зебра» в мультиварці. Торт «Зебра» в мультиварці – швидше класичного

Торт «Зебра» в мультиварці

Об’єднують всі мислимі варіанти тортів «Зебра» два дуже важливих якості. Перше, звичайно ж, смугастість забарвлення, а друге… яким би не був рецепт, дітвору від ласощів за вуха не відтягнеш.

Торт «Зебра» в мультиварці – загальні принципи приготування

• Торт «Зебра» в мультиварці готуються з продуктів практично завжди є в холодильнику. Тісто для бісквітної основи замішують на кефірі, сметані, майонезі, сирі або молоці. У нього обов’язково додають яйця, цукор, розпушувач тіста або соду. Може знадобитися масло (вершкове або пісне) або маргарин. Також основу можна випекти і з сирної маси без додавання борошна.

• Кремом для торта може бути збита з цукром сметана, варена згущене молоко, змішана з горіхами, сир або вершки. Нерідко його промащують топленим шоколадом або варенням.

• «Зебра» відрізняється від інших тортів тим, що його основа або крем не мають однорідного фарбування. Вони «рісунчатие» на розрізі, а смужки нагадують забарвлення зебри. Щоб домогтися такого ефекту, кольорове тісто або крем викладають по-особливому. Їх наливають у каструлю ложкою або ополоником, нашаровуючи один колір на інший. Головне, завжди брати однакову кількість темного і білого.