Перловка в горщиках

Перловка в горщиках – смачно, не те слово! Рецепти перловки з м’ясом у горщиках з овочами, грибами і на молоці

Перловка в горщиках

Перлова кашка, всупереч поширеному переконанню, страва надзвичайно смачне. Невигадлива, сама по собі, перловочка відмінно поєднується майже з будь-якими підливами – сметанковими, томатными, винними і навіть солодкими. Як вам солдатська «Дріб-16» під соусом з абрикосів? А якщо трохи розстаралися і приготувати кашу в духовці, та ще й в горщиках, може статися, що їдців за вуха не відтягнеш.

Перловка в горщиках – загальні принципи приготування

• Перед закладанням в горщики перловку обов’язково вимочують у воді. В ідеалі, для отримання м’якої каші, крупу вимочують не менше дев’яти годин. Можна скоротити час до чотирьох годин, смак страви не постраждає, але зернятка будуть більш щільними і пружними.

• Готують перловку в горщиках з м’ясом, свіжими або сушеними грибами. Використовують будь-які сорти жирного або пісного м’яса, а також курку. До основних інгредієнтів часто додають овочі.

• Крім м’ясних і грибних страв, в горщиках можна приготувати і молочну кашу з перлової крупи. Тривалий ловлення робить її смак більш насиченим.

• Свіжі гриби, овочі та м’ясо попередньо злегка обсмажують на рослинному маслі або закладають в сирому вигляді. Сухі грибочки заздалегідь вимочують у воді.

• Точний час приготування залежить від того, наскільки добре розбухла крупа. Якщо перловку витримували у воді до десяти годин, воно зазвичай не перевищує півтора годин. При вимочуванні крупи менше чотирьох годин, страва має нудитися в духовці дві години і більше.