Пиріг з консервованими персиками

Король чаювання: пиріг з консервованими персиками. Рецепти пирога з консервованими персиками в духовці і мультиварці

Пиріг з консервованими персиками

Пиріг з консервованими персиками дуже смачний і може прикрасити будь-який, навіть святковий стіл. При цьому більшість рецептів нескладні у приготуванні і не вимагають великої кількості продуктів.

Загальні принципи приготування пирога з консервованими персиками

Можна готувати пиріг з консервованими персиками дуже часто, хоч щотижня. Зрозуміло, при цьому треба міняти рецепт: наприклад, один раз приготувати пиріг з консервованими персиками і сиром, інший – листковий пиріг з консервованими персиками, в наступний раз придумати що-небудь ще. Рецептів смачної випічки дуже багато, можна довго готувати ласощі, не повторюючись.

Спробуйте, наприклад, додати в тісто какао, результат буде досить непоганий; нерідко можна зустріти рецепт, який рекомендує готувати пиріг з консервованими персиками з додаванням прянощів, особливо популярні ваніль, кориця, кардамон, аніс.

При бажанні в якості добавки до начинки пирога з консервованими персиками можна взяти трохи свіжої або консервованої вишні (зрозуміло, без кісточок), полуниці або абрикосів. Тільки трохи, щоб вони відтіняють, а не забили чудовий смак персиків.