Торт з бананом і сиром – корисний, легкий і неймовірно смачний десерт. Підбірка кращих рецептів торта з бананом і сиром

Сир – корисний кисломолочний продукт, багатий кальцієм. Його рекомендують вводити в раціон кожної людини з дитячих років. Однак, на жаль, не всі люблять сир, особливо це стосується маленьких дітей. Але будьте впевнені, від торта з бананом і сиром не відмовиться ніхто.

Торт з бананом і сиром – корисний, легкий і неймовірно смачний десерт. Підбірка кращих рецептів торта з бананом і сиром

Торт з бананом і сиром – основні принципи приготування

Існує маса рецептів торта з бананом і сиром. Десерт може бути легким, або навпаки, ситним. Готують торт двома способами: випікаючи коржі і без випічки.

Основою торта можуть бути бісквітні, листкові або пісочні коржі. Найчастіше використовують перший варіант. Для торта без випічки в якості основи використовують печиво: пісочне, вівсяне або крекери.

Сир використовують в якості прошарку, або роблять з нього крем. Для його приготування використовують сметану, цукор, пудру або згущене молоко. Сир обов’язково перебивають в блендері або перетирають через сито, щоб він придбав однорідну структуру. Потім його розтирають з пудрою або цукром, додають сметану і збивають до гладкого стану.

З бананів знімають шкірку і нарізають кружальцями. Фрукт додають в крем, або викладають шарами. Банани також використовують в якості прикраси.

Для різноманітності в приготуванні використовують горіхи, шоколад, мигдаль, ягоди та інші добавки. Десерт буде ароматнішим, якщо в крем або тісто додати ванілін або цедру цитрусових.