Супи з червоної сочевиці

Супи з червоної сочевиці – гострі і пряні. Національні рецепти ситних і некалорійних супів з червоної сочевиці

Супи з червоної сочевиці

Сочевичні юшки, якщо вірити безлічі згадок в літературі про Середньої Азії, в основному були їжею небагатих сімей, в той же час як це поєднується з арабськими рецептами, за якими варився бульйон з дивовижних птахів, а сервіровка супів з червоної сочевиці повинна була виконуватися виключно в тонкому фарфорі?

Пройшли вогнем і мечем по Близькому Сходу хрестоносці, залишили не менш дивовижні свідоцтва і збагатили Європу не тільки сагами, але і різноманітністю привезених з походів рецептів.

Суп з червоної сочевиці – загальні принципи приготування

• Червону сочевицю перед відварюванням перебирають і промивають, а ось замочувати її не потрібно. Це ніяк не вплине на швидкість приготування.

• Супи з червоної сочевиці варять на бульйонах, очищеної через фільтр воді або овочевих відварах. Незважаючи на те, що сочевичні зерна варяться дуже швидко, жорстка нефільтрована вода може уповільнити цей процес.

• У зварені з червоної сочевиці супи можна додавати копченості, курячу печінку, макаронні вироби. Червона сочевиця ідеально поєднується з такими продуктами, надаючи супів на їх основі властивий тільки цьому виду сочевиці злегка солодкуватий присмак.

• Заправляють супи з червоної сочевиці, як і звичайні супи, сметаною або будь-якими іншими заправками, підбираючи їх на свій смак.

• При подачі бажано посипати кожну порцію зеленню.