Овочі в фользі в духовці

Овочі в фользі в духовці – готуємо корисно і зі смаком. Рецепти приготування овочів в фользі в духовці: смачно і диетично

Овочі в фользі в духовці

Овочі в будь-якому вигляді обов’язково щодня повинні входити в раціон людини. В овочах міститься багато мінералів і вітамінів.

Овочі їдять в сирому вигляді, варять, тушкують і, звичайно ж, запікають. Особливо смачно і корисно виходять овочі, запечені у фользі в духовці. Так вони зберігають свої корисні речовини, смак і аромат.

Овочі в фользі, запечені в духовці – це і чудове ситне блюдо, яке також прекрасно підходить для дієтичного харчування, і універсальний гарнір до м’яса, риби, птиці. Нерідко запечені овочі подають з рисовим міксом (сумішшю білого, бурого, чорної крупи).

Овочі в фользі в духовці – загальні принципи приготування

Комбінувати овочі можна як за смаковими уподобаннями, так і в залежності від сезону. До складу можуть входити різні коренеплоди, зелень, томати, баштанні, овочі, різні види капусти, часник та багато-багато іншого. Також в блюдо нерідко додають гриби, спеції, іноді сири, сметану, вершки.

Нічого складного в приготуванні страви немає. Всі овочі миють, чистять і нарізають. Випікаються овочі або одним великим блюдом, або невеликими порціями. У першому випадку на деко або у форму вистилають фольгу в два-три шари, поверх укладають овочі, загортають фольгу і ретельно скріплюють нагорі або з боків. У другому випадку з фольги роблять невеликі кишеньки, куди закладають овочі, і також ретельно скріплюють.

Запікаються овочі у фользі досить швидко, в залежності від розміру нарізки час приготування становить від 20 до 50 хвилин.