Суп з консервованої квасолі

Суп з консервованої квасолі з сиром, яблуками, тушкованим м’ясом, рибою. Рецепти домашнього супу з консервованої квасолі

Суп з консервованої квасолі

Квасолеві супи – ситні і смачні, а використання консервованої квасолі не тільки спосіб заощадити час, хоча і це важливо.

Саме консервовані боби надають йому специфічний «ситний» присмак, описати який словами неможливо.

Якщо ж порівнювати з тривалості приготування, то, скориставшись консервами, а замість свіжого м’яса використавши тушонку, ви витратите не більше зусиль, ніж на яєчню.

Суп з консервованої квасолі – загальні принципи приготування

• З консервованої квасолі супи готують на бульйонах зварених з різних сортів м’яса і птиці. Для приготування дієтичного квасоляного супу використовують овочевий відвар. Швидкий, смачний і наваристий суп з консервованої квасолі можна зварити з тушонкою.

• Квасоля беруть як білої, так і червоної, а з консервованої в томаті варять не менш смачний томатний суп, в який не треба окремо додати томат-пюре або свіжі помідори.

• Крім квасолі в такі супи додають і овочі: моркву, цибулю, селеру. З них готують зажарку, або додають, довільно нарізавши в сирому вигляді. Картоплю можна не використовувати.

• В якості приправ і спецій беруть лаврушку, мелений або чорний перець горошком. У «Аустурийскую фабаду» закладають «букет гарни» – пов’язані ниткою в один невеликий пучок спеції.

• Для надання супу аромату в нього додають подрібнений або обсмажений часник, свіжу зелень.