Суп з консервованої горбуші

Готуємо швидко – супи з консервованої горбуші. Випробувані народні рецепти супів з консервованої горбуші

Суп з консервованої горбуші

Горбуша – делікатесна риба, консерви з неї недешеві, але смак страв, приготованих з них, того коштує.

Великі шматки не розпадаються при варінні і зберігають смак, «поділившись» ним з бульйоном.

Супи з рибних консервів натуральних або в маслі готувати не тільки просто, але і дуже швидко.

Суп з консервованої горбуші – загальні принципи приготування

• В супах з консервованої горбуші, підібраних в цій статті, в якості рідкої основи використовується вода, яка обов’язково повинна бути очищеною, відфільтрованої або покупної, бутильованої. Водопровідна вода зазвичай недостатньо м’яка, з різними домішками і зварити на ній смачний і привабливий зовні суп з рибних консервів практично неможливо. Овочі в такій воді довго варяться і дуже погано розварюються, а при додаванні рибних консерв бульйон моментально каламутніє.

• Консервовану рибу для супів краще всього брати натуральну з додаванням олії, але без консервантів, саме з такої риби виходять смачні, наваристі, практично прозорі, рибні супчики. При бажанні такі консерви можна замінити томатными. В такому випадку вийде томатний суп з консервованої горбуші.

• Супи готуються з консервів досить просто, і часу на їх приготування потрібно не більш півгодини.

• В киплячу воду в послідовності, яка залежить від часу варіння, закладаються необхідні інгредієнти, варяться до готовності, потім закладається обсмажування, якщо це потрібно за рецептом, і за 8-10 хвилин до закінчення опускається риба, зазвичай разом з підливкою з банки.

• Подають супи з консервованої горбуші після незначної витримки під кришкою, посипавши зверху дрібно нарізаною зеленню на свій вибір. Зазвичай рекомендується дуже ніжна зелень цибулі.