Сирний суп в мультиварці

Сирний суп в мультиварці – швидко! Кращі рецепти сирного супу в мультиварці: з ковбасою, рибою, грибами, капустою, рисом

Сирний суп в мультиварці

Що може бути краще ситного і смачного супу. Спробуйте приготувати сирний суп в мультиварці, і він стане постійним гостем на вашому столі. Готується він швидко, і не вимагає особливих витрат.

Сирний суп в мультиварці – основні принципи приготування

Цей суп готують в основному з плавленим сиром, але в принципі, можна використовувати абсолютно будь-який, від простого вершкового, до елітних сортів. Головне, щоб він був якісним і повністю розчинявся в киплячому бульйоні.

Сирний суп варять на основі овочевого, рибного або м’ясного бульйону. Його можна приготувати з овочами, грибами, морепродуктів або крупою.

У киплячий бульйон викладають заздалегідь очищений і подрібнений картоплю. Інші овочі обсмажують на вершковому маслі або олії до рум’яності. Коли картопля майже звариться, в суп додають сир, перемішують, поки повністю не розійдеться в бульйоні. Потім викладають овочеву піджарку, солять і приправляють спеціями.

Бажано супчик готовий настояти півгодини, і тільки після цього подавати. До сирного супу в мультиваре відмінно підійдуть сухарики або тости.