Сирні пончики

Сирні пончики – єднання смаку і користі! Рецепти сирних пончиків з дірочками і пончиків-колобків

Сирні пончики

Сирний пончик – не тільки ідеальне початок дня.

Він порадує в будь-який час доби.

Особливо, якщо апетитне виріб приготовлено люблячими руками.

Насправді, пончики дуже легко зробити вдома, потрібно лише знайти відповідний рецепт!

Сирні пончики – загальні принципи приготування

Тісто для пампушок можна приготувати будь-сирі, якщо в рецептурі не вказана рекомендована жирність, консистенція продукту. До нього додають яйця, борошно або манку, цукровий пісок, розпушувачі. Тісто зазвичай готують досить круте, передбачає ручну формування колечок або кульок.

Способи формування пончиків:

1. Скочування кульок. Самий легкий і простий, але вимагає хорошого окоміру. Пончики повинні виходити однакові, щоб пропікалися одночасно.

2. Видавлювання гуртків, кілець. Не кожне сирне тісто дозволяє себе розкачати. Іноді воно липне до столу і качалці. Як би ні хотілося зробити пончики таким способом, іноді доводиться відмовлятися від цієї затії.

3. Розкочування джгутиків. З шматочків тіста розкачують дрібні ковбаски, з’єднують кінчики, отримуючи колечка з дірочкою.

У будь-якому варіанті потрібне борошно на подпыл. Сирне тісто само по собі виходить липке. Забивати його додатково борошном не потрібно, інакше пончики можуть стати твердими і жорсткими, не просмажаться всередині.

Сформовані готують пончики в розігрітому маслі. Закладають невеликими порціями по кілька штук. Якщо готується багато страви, то масло потрібно періодично підливати.