Сир Філадельфія в домашніх умовах

Сир Філадельфія в домашніх умовах: рецепт популярного продукту. Варіанти приготування сиру Філадельфія в домашніх умовах

Сир Філадельфія в домашніх умовах

Солодкуватий, ніжний вершковий сир філадельфія користується особливою популярністю і любов’ю. Він приголомшливо смачний, практично універсальний, але дуже дорогий. Останнім часом ціни на закордонні продукти харчування не радують, а цінники на сири відверто лякають.

Але відмовляти собі у дорогому продукті не доведеться. Можна самостійно приготувати дуже смачний сир філадельфія в домашніх умовах. Безумовно, він буде відрізнятися від магазинного, але в незначних нюанси. Більш того, рецептів сиру філадельфія кілька, і кожна господиня може вибрати той, який найбільше сподобається її сім’ї.

Принципи приготування сиру філадельфія в домашніх умовах

Для того щоб приготувати чудовий сир філадельфія в домашніх умовах, знадобиться набір певних предметів:

• каструля;

• міксер;

• ручний вінчик для збивання;

• шматок чистої марлі;

• друшляк;

• пластиковий контейнер.

Найчастіше суть приготування сиру філадельфія, рецепти якого наведено нижче, в створаживании молочної основи. Відділення сироватки від згорнутого молочного продукту – це один із способів. Другий спосіб – це приготування м’яких філадельфії з готового сиру (у цьому випадку потрібен міксер).

Готовий сир можна зберігати в холодильнику не довше двох тижнів. Якщо у сирі є сирі яйця, то для власної безпеки готовий продукт слід вжити протягом трьох днів.