Домашнє морозиво з вершків

Домашнє морозиво з вершків – ніжне ласощі своїми руками. Як зробити домашнє морозиво з вершків: 12 кращих рецептів

Домашнє морозиво з вершків

Звичайно, можна зайти в будь-який магазин і купити морозиво, що душі завгодно, але ось, прочитавши склад, часом починаєш сумніватися, а чи є зараз у продажу даний натурально морозиво. Стабілізатори, ароматизатори, консерванти, замінники і інші добавки відбивають всяке бажання купувати улюблене з дитинства ласощі.

Якщо вам здається, що приготувати домашнє морозиво з вершків без спеціального приладу – морожениці – неможливо, ви помиляєтеся. Є маса нескладних рецептів, завдяки яким ви і ваші близькі зможуть із задоволенням спробувати різноманітне морозиво, приготоване тільки з натуральних продуктів.

Домашнє морозиво з вершків – загальні принципи приготування

В основному до складу домашнього морозива входять такі продукти, як вершки, молоко, цукор або пудра, яєчні жовтки.

• Вершки і молоко повинні бути високоякісними і жирними, обов’язково свіжими. Якщо використовуються обидва інгредієнта, то співвідношення вершків до молока повинна бути не менше таких пропорцій, як два до одного.

• Пудру можна приготувати самостійно, перемоловши цукрову крупу в кавомолці.

• Перед тим як відокремити жовтки від білків, яйця слід помити і витерти. Яйця для приготування домашнього морозива з вершків повинні бути свіжими і охолодженими.

• Також в якості сполучного елемента іноді використовують крохмаль.

• Для додання аромату можна використовувати м’яту, стручки ванілі, цедру і сік цитрусових, лікер, ром, кава та інші натуральні інгредієнти.

• За бажанням в морозиво додають фрукти, ягоди, баштанні, горіхи, шоколад.