Салати з буряка

Салати з буряка прості і смачні – буйство фарб і смаку. Кращі рецепти салатів з буряка простих і смачних

Салати з буряка

Салати з буряка прості і смачні користуються величезною популярністю.

По-перше, буряк відмінно поєднується практично будь-якими продуктами, що дозволяє без проблем приготувати салати з буряка прості і смачні.

По-друге, буряк має властивості, сприятливо впливають на наш організм, завдяки чому такі салати ще й корисні.

Салати з буряка прості і смачні – основні принципи приготування

Єдиний недолік приготування салатів з буряка – це тривалий час відварювання цього овоча. Але результат вартий того, щоб зазнавши годинку, приготувати салат з буряка простий і смачний.

Буряк не тільки відварюють, її можна запекти в духовці. Для цього овоч миють, обсушують, загортають у фольгу, зробивши кілька проколів для виходу пари. Підготовлену буряк викладають на деко, присипавши його сіллю, і відправляють в розігріту до 200 С на сорок хвилин.

Вважається, що в процесі термічної обробки буряк втрачає багато корисних речовин і вітамінів, тому дієтологи рекомендують готувати салати з буряка прості і смачні з сирого овоча. Овоч миють, чистять, подрібнюють, після чого її рекомендують збризнути соком лайма чи лимона.

Самий популярний салат з буряка готують з часником. Буряк відварюють, чистять, подрібнюють і заливають заправкою з оцту, рослинного масла, часнику і подрібнених горіхів. Любителі гостренького можуть приправити салат червоним перцем.

В якості заправки для салатів з буряка простих і смачних використовують рослинне масло, майонез, натуральний йогурт або сметану.

З буряка готують не тільки свіжі салати, але і їх заготовляють на зиму. Ми зібрали для вас цікаві рецепти салатів з буряка простих і смачних.