Пироги з гарбузом та яблуками

Пироги з гарбузом та яблуками – чарівна домашня випічка. Проводжаємо осінь пирогами з гарбузами і яблуками

Пироги з гарбузом та яблуками

Рум’яні яблучка та пузаті гарбузики – часті сусіди на кухонному столі. Готують з них запіканки і випічку, повидло і навіть соки.

Один з найяскравіших комбінованих рецептів це, мабуть, пироги. Причому у них є чудова властивість.

Гарячі, з пилу з жару, і полежавшие навіть пару днів, вони однаково смачні, хоча і абсолютно не схожі. Якщо при вас затіють спір шанувальники гарячих і холодних гарбузово-яблучних пирогів, сміливо вимагайте визнати нічию і приступити до пирогів негайно.

Пироги з гарбузом та яблуками – загальні принципи приготування

• У пироги гарбуз і яблука йдуть подрібненими. М’якоть овочів і фруктів нарізають невеликими шматочками, натирають в стружку, а при наявності блендера, перебивають в пюре. Іноді гарбуз і яблука попередньо тушкують або запікають.

• Подрібнену гарбузову і яблучну м’якоть додають в тісто або змішують з ним. Нерідко яблука кладуть начинку, а з гарбузом замішують тісто.

• Форми з пирогами з гарбуза і яблук, поміщають в духову шафу, вже прогрітий до рекомендованої температури. Час випічки залежить від конкретного виду пирога і завжди вказано в рецептурі. Оптимальна температура повітря в духовці не повинна перевищувати 180 градусів. Готовність виробів перевіряють, проколюючи поверхню дерев’яної паличкою.