Морожені яблука

Морожені яблука: різні способи заморозки соковитих фруктів. Як заморозити яблука на зиму цілком, часточками, у вигляді пюре

Морожені яблука

Морожені ягоди – це класика жанру. Про це спосіб тривалого зберігання річного врожаю знає кожна господиня. А от про те, що можна заморожувати і яблука, відомо не всім.

Між тим, морожені яблука – це смачний і дешевий джерело вітамінів в зимові місяці. Влітку, коли садових яблук багато і ціни на них копійчані, можна наморозить фруктів на всю зиму. Це набагато корисніше, ніж купувати привезені здалеку яблука в супермаркеті. Покупні фрукти можуть виявитися і несмачними, і марними, і навіть потенційно небезпечними для здоров’я. До того ж їх вартість круглий рік така висока, що простіше купити банани чи апельсини – дешевше обійдеться.

Важливо, що при заморожуванні яблука не втрачають ні вітамінів, ні смаку. Тому вони набагато корисніше, ніж той же яблучне варення. Можна ласувати часточками просто так або використовувати заморожені яблучка для приготування різноманітних страв. Як заморозити яблука на зиму? Дуже просто.