Морожені яблука

Морожені яблука – загальні принципи приготування

Весь процес займе від 20 хвилин до однієї години. Не обов’язково відбирати ідеальні яблука. Якщо фрукт трохи зіпсовано, він теж згодиться для заморозки, просто потрібно буде вирізати усі дефекти.

Плоди потрібно ретельно вимити, а потім не менш ретельно обсушити. Морозити можна і цільні яблука, і яблучні дольки. У свіжих фруктів бажано вирізати серцевину, хоча можна заморозити і разом з кісточками.

Найчастіше яблука нарізати на четвертинки або часточки: так вони менше місця займуть в морозильній камері. Зчищати шкірку зовсім не обов’язково, можна заморозити яблучні дольки разом з нею. А ось вирізати жорсткі перегородки і прибрати насіння доведеться. За бажанням можна зрізати шкірку за допомогою гострого тонкого ножа.

Для заготівлі плодів в залежності від рецепту знадобляться:

• обробна дошка або деко;

• фасувальні пакет або харчові пластикові контейнери;

• ножа;

• потужна морозильна камера.

На останній пункт потрібно звернути особливу значення. Слабенька морозилка для заморожування яблук не підійде, хоча з ягодами і справляється. Ідеальний варіант – якщо морозильна камера може тримати температуру -23 градуси.

Яблука можна заморожувати просто так або з додаванням домашніх консервантів. Із роль виконують лимонна кислота, сік лимона, аскорбінова кислота, сіль або цукор. Зберігати морожені яблука можна протягом року.