Курячі рулетики з сиром

Січені натуральні – курячі рулетики з сиром різних сортів. Курячі рулетики з сиром і чорносливом, курагою, беконом

Курячі рулетики з сиром

Важко сказати, кого на світі більше – любителів сиру, або шанувальників курятини.

Мабуть, не простіше знайти людину, яка відмовиться від обох продуктів.

Ну а раз уперта статистика наполягає на своєму, то візьмемо і те і інше і зробимо… а хоча б рулет! А ще краще багато маленьких соковитих рулетиків.

Курячі рулетики з сиром – загальні принципи приготування

• Курячі рулети готують з різними начинками. Вироби виходять пухкими і добре прожарити їх на сковороді практично неможливо. Тому в більшості випадків їх запікають в духовці, а на сковороді лише злегка обсмажують перед цим. Така хитрість дозволяє отримати рум’яну скоринку на рулетиках.

• Рулети згортають грудки або перекрученого на м’ясорубці м’яса птиці.

• Якщо рулетики готуються з грудки, курятину нарізають уздовж великими пластами, які потім відбивають до однакової товщини кулінарним молоточком. Потім приправляють спеціями і трохи посипають сіллю. Викладають начинку і загортають рулетом. Нерідко вже нарізану і відбиту курятину маринують.

• Щоб рулетики, приготовані з курячого фаршу, мали рівну поверхню і акуратний вигляд, їх формують за допомогою харчової плівки. Якщо її немає, використовують вологу тканинну серветку або марлю. Курячий фарш рівномірно розкладають по поверхні плівки або будь-якого іншого підручного матеріалу. Після чого на нього викладають підготовлену начинку і акуратно, піднімаючи краї плівки і допомагаючи руками, формують рулет. Такі рулети звичайно запікають, щільно упакувавши в фольгу.

• Сир подрібнюють у велику стружку і додають безпосередньо в начинку або посипають нею вироби перед запіканням. Якщо рулетики формуються з фаршу, невелику кількість сиру додають в нього. Часто з сиром готують соуси, якими поливають готові вироби.