Компот з абрикосів на зиму без стерилізації

Компот з абрикосів на зиму без стерилізації – натуральний! Рецепти компоту з абрикосів на зиму без стерилізації з кислотою, м’ятою, вишнею і т. д.

Компот з абрикосів на зиму без стерилізації

Абрикос – солодкий, ароматний південний фрукт, з якого можна приготувати багато заготовок на зиму.

Рясний врожай, на жаль, буває не щороку.

Тому потрібно користуватися моментом.

Сьогодні ми розповімо вам, як приготувати компот з абрикосів без стерилізації.

Компот з абрикосів на зиму без стерилізації – основні принципи приготування

Компот готують з цілих плодів, або розламавши їх і вийнявши кісточки. Для консервації беруть щільні, добірні плоди без пошкоджень і червоточин.

Абрикоси ретельно миють, розламують навпіл і виймають кісточки. До речі, їх можна не викидати, а розколоти, дістати ядра і використовувати для варення, або просто їсти.

Скляну тару, об’ємом три літри добре миють із содою, прополіскують і обдають окропом.

Банки заповнюють фруктами на 2/3 об’єму. Засипають склянкою цукру. Взагалі, кількість цукру розраховуйте самостійно, в залежності від солодощі абрикосів і своїх смакових переваг.

Очищену воду доводять до кипіння і заливають банки з фруктами по саме горло так, щоб вона навіть злегка витекла. Повітря не повинно залишитися. Потім тару, що герметично закочують, перевертають і повністю охолоджують, закутавши теплою тканиною.

Абрикосовий компот можна готувати і з іншими фруктами, ягодами або цитрусовими. Для аромату додають м’яту або лимонну кислоту.