Йогуртовий торт

Йогуртовий торт – дієтичний десерт! Рецепти найніжніших йогуртових тортів з бісквітом, ягодами і желе

Йогуртовий торт

Торт, сам по собі, солодке частування і тому, в більшості випадків, дуже калорійне. А солоденького хочеться, незважаючи на дієти! Що робити, з жахом дивитися на стрілку терезів? Зовсім не обов’язково. Приготуйте торт з наповнювачем на основі йогурту, майже всі рецепти містять невелике число калорій. Переїдати не варто, але про талії можна особливо не хвилюватися.

Йогуртові торти – загальні принципи приготування

• Йогуртові торти можна віднести до низькокалорійним десертів, так що більшу їх частину складає кисломолочна маса, на основі йогуртів. Як правило, для таких тортів не випікають більше одного коржа, який використовується в якості основи. Іноді його розрізають навпіл, на два тонких, а йогуртову масу викладають між ними. Нерідко бісквіт розламують на шматочки, які перешаровують з легкої основою і додатковими складовими.

• Для йогуртового торта необов’язково випікати бісквіт. Якщо не хочеться возитися з тестом, основу можна приготувати і з печива або придбати вже готову бісквітну заготовку.

• Йогуртова маса для торта готується з питного йогурту і желатину. Обмежень у виборі кисломолочного продукту немає, головне щоб він був свіжим. Використання напою з різними смаковими добавками тільки урізноманітнює десерт.

• Завдяки желатину, застигла йогуртова маса добре тримає форму і не розтікається. Желатин можна використовувати як гранульований, так і листовий. Його заливають холодною водою і залишають хвилин на 20 хвилин або більше, щоб набух. Потім розпускають, прогріваючи на водяній бані або самому мінімальному вогні, після чого охолоджують до кімнатної температури.

• Нейтральний смак йогуртовій маси при приготуванні тортів прийнято відтіняти додаванням фруктів і ягід. Їх можна брати як свіжими, так і заморожені, консервовані теж підійдуть.

• Йогуртові торти формують в ємностях, які вистилають плівкою або пергаментом. Для зручності краще брати роз’ємні форми, особливо якщо йогуртову масу потрібно викласти на основу з печива або бісквіта.