Прості страви в мультиварці

Прості страви в мультиварці: на сніданок, обід, вечеря. Рецепти найпростіших страв в мультиварці: перші, другі страви та десерти

Прості страви в мультиварці

Коли є вільний час, хочеться більше уваги приділити дітям, так і справ по будинку завжди багато, а тут доводиться стояти біля плити, щоб смачно нагодувати сім’ю.

Але з появою мультиварки все змінилося, тепер приготувати смачні страви можна швидше і простіше.

А вільний час приділити родині.

Прості страви в мультиварці – основні принципи приготування

Мультиварка настільки універсальний прилад, що в ньому можна приготувати абсолютно будь-яку страву, починаючи від супів, і закінчуючи випічкою.

Просто – не означає не смачно. Існує маса рецептів простих страв, які можна приготувати на сніданок, обід або вечерю.

У мульиварке готують різні перші страви. Для цього достатньо необхідні інгредієнти подрібнити, залити їх водою, закрити кришку і готувати в режимі «Суп». В кінці додати овочеву піджарку і свіжу зелень.

Різноманітність других страв просто вражає. Це можуть бути каші, тушковані або приготовані на пару овочі, м’ясо, плов, фарширований перець і т. д. Тут теж все просто: підготовлені інгредієнти і закладають в чашу.

Особливо смачними виходять в мультиварці страви з м’яса. Саме в цьому пристрої воно виходить неймовірно ніжним і соковитим.

З допомогою мультиварки можна приготувати і десерт. Булочки, пироги, торти, ватрушки, запіканки – все це можна просто та швидко приготувати в мультиварці. Особливо вдалими виходять бісквіти.

Великий плюс приготування простих страв в мультиварці в тому, що їх можна приготувати, використовуючи функцію «відкладений старт». Заклавши вранці всі інгредієнти, прийшовши з роботи, ви отримаєте свіжий, гарячий обід.