Ікра з глив

Ікра з глив – як у бабусі в коморі. Готуємо в будь-який час року домашню ікру з глив за надійними рецептами

Ікра з глив

Гливи – продукт домашнього фермерства. Обсяги вирощування їх зростають рік від року, ціни вже впали нижче всіх можливих побажань. Чому б не придивитися до них уважніше? Гриби як гриби зі своїм характерним смаком і ароматом. Бери та готуй, рецепти можна адаптувати з традиційної кухні, наприклад – грибну ікру. Бажаєте спробувати?

Ікра з глив – загальні принципи приготування

• У приготуванні використовують як свіжі, так і солоні гливи. Ікру можна покласти в сковороді приготувати в мультиварці або протомитися тривалий час в духовці.

• Свіжі гливи продаються найчастіше разом з міцелієм, який слід зрізати в першу чергу. В обов’язковому порядку гриби ретельно промивають під струменем теплої води, після чого просушують від залишків на друшляку. Шкірку з капелюшків не очищають, так як вона ніяк не впливає на м’якість готових грибів.

• Солоні грибочки перед використанням вимочують у холодній воді, а свіжі може знадобитися попередньо відварити. Після попередньої підготовки гриби подрібнюють відповідно до рецептури і обсмажують з цибулею, який додається в блюдо практично у всіх рецептах. Злегка присмажений цибуля надає закуски додаткову соковитість.

• Готову ікру перебивають блендером або перекручують на м’ясорубці. Спосіб подрібнення залежить від того, який консистенції хочуть домогтися однорідності або зернистості.

• Грибна ікра з глив – легке, ситне, живильне блюдо, яке може стати чудовим соусом до риби або запечене картоплі. Таку закуску можна намазувати на хліб і подати до чашки чаю.