Домашній торт на Новий рік

Без домашнього торта на Новий рік не обійтися! Добірка рідкісних і популярних домашніх тортів на Новий рік: смачно і просто

Домашній торт на Новий рік

Чим новорічний домашній тортик краще покупного? Так всім! На те він і домашній, щоб неможливо було купити в магазині або кулінарії. І опівночі буде намагатися мама, обпікаючи пальці, щоб дітвора з захопленим вереском і сяючими очима расхватала за хвилину кулінарний шедевр.

Домашні торти на Новий рік – загальні принципи приготування

• Рум’яні коржі для домашнього новорічного торта краще приготувати з медового, бісквітного або заварного тіста. Такі заготовки випекти нескладно, та й будь-який крем вони добре вбирають.

• Креми переважно готують на основі вершків, сгущеного молока або сметани. Нерідко торт промащують завареним на молоці кремом, який обов’язково додають вершкове масло. Для посилення смаку, кремову масу доповнюють різними наповнювачами чи перешаровують його спеціально приготованими начинками.

• При виготовленні домашнього торта особливу увагу приділяють підбору інгредієнтів. Всі складові повинні бути не тільки свіжими, але і якісними. З несвіжих продуктів ніколи не вийде доброго десерту, так і зберігатися він буде недовго.

• Новорічний торт відрізняється від інших, перш за все, оформленням. Щоб домашній десерт виглядав святково, його поверхня поливають глазур’ю, посипають подрібненим на тертці шоколадом, прикрашають свіжими фруктами або горіхами. Для більшого ефекту виготовляють різні фігурки з мастики і встановлюють їх на поверхні торта.