Минтай в мультиварці

Минтай в мультиварці: готуємо дієтичну рибу смачно. Кращі рецепти минтая в мультиварці з овочами, вершками та сиром

Минтай в мультиварці

Минтай не випадково є однією з найпопулярніших видів риби. Коштує вона дуже недорого, а смак має приємно-нейтральний. Саме за рахунок універсальності поєднувати минтай можна практично з будь-якими овочами і спеціями, що дозволяє готувати різноманітні страви.

Готується біле м’ясо минтая в мультиварці, рецепти якого наведено нижче, дуже швидко. Дрібних кісточок мало, а великі легко вийняти. Мультиварка робить процес приготування демократичною родички тріски зручним і простим. Достатньо підготувати потрібні інгредієнти, скласти їх у чашу – і мультиповар все інше зробить самостійно.

Минтай в мультиварці – загальні принципи приготування

У магазинах можна купити або заморожений цілісний минтай, або філе в льодяної глазурі. Важливо правильно розморозити рибу: відправити її в холодильник на кілька годин, а не розморожувати при кімнатній температурі.

Підталу рибу потрібно промити під струменем холодної води, обсушити на паперових рушниках, а потім зрізати все зайве: плавники, хвіст, відстовбурчені зябра. Особливу увагу зверніть на черевце: нутрощі риби вистилає чорна плівка, від якої треба позбутися.

Філе готують цілісним або ріжуть на шматки. Цільну тушку, як правило, ділять на частини або розбирають на філе. Якщо страву будуть пробувати діти, краще позбавити його від кісточок заздалегідь.

Овочі, якщо вони вказані в рецепті, слід ретельно вимити, очистити і нарізати. Якщо хочеться знизити калорійність страви, можна використовувати мінімум масла.