Як зварити варення з абрикосів часточками

Як зварити абрикоси часточками – смачне ласощі до чаю. Добірка рецептів варення з абрикосів часточками з ядерцями, лимоном, ваніллю

Як зварити варення з абрикосів часточками

Абрикоси – сонячні гарні ароматні плоди, що володіють чудовим смаком. Проте нітрохи не менш смачні абрикоси в компоті, варення, випічці. Просочуючись цукровим сиропом, вони покращують свій смак, зберігаючи аромат і отримуючи більш насичений помаранчевий колір. Існують різні способи приготування заготовок і десертів з абрикосів, і один з найцікавіших – варення з абрикосів часточками. Зварити його можна кількома способами, і кожен раз буде виходити трохи різне, але дуже приємне ласощі.

Як зварити варення з абрикосів часточками – загальні принципи приготування

Перш ніж власне варити варення, потрібно приготувати фрукти. Абрикоси можуть бути і достатньої ступеня стиглості, і трохи недостиглі, але звичайно, не зелені. Перестиглі плоди для варення з абрикосів часточками брати не варто, вони розваряться і втратять форму. Краще використовувати такі на джем, конфітюр, повидло.

Абрикоси потрібно промити, при бажанні зняти шкірку. Якщо вона занадто жорстка і пухнаста, краще це зробити. Найбільш зручний спосіб – фрукти потримати в окропі пару хвилин, охолодити і видалити шкірку.

З абрикосів потрібно витягнути кісточки і поділити навпіл.

Наступний етап приготовленья абрикосів часточками – нарізка. Береться половинка плоду і ріжеться на довгі шматочки вздовж.

Далі надходять в залежності від рецепту опускають часточки в цукровий сироп або засипають цукром і варять.

Зварити абрикоси часточками можна з різними добавками або комбінуючи з іншими фруктами. У варення додають лимон, апельсин, корицю, гвоздику, персики, яблука та інші інгредієнти.

Готове варення розливають по банках і закручують гарячим і витримують накритим, або дають охолонути і закривають капроновими кришками.