Вишневе варення в мультиварці

Просте вишневе варення в мультиварці. Рецепти вишневого варення в мультиварці, з коньяком, горіхами і в желе

Вишневе варення в мультиварці

Вишневе варення – чудова солодкість.

І в компот додати, і пиріжки начинити, та й просто з хлібом і маслом до чаю. А, адже можна приготувати з вишень і зовсім екзотичні солодощі, та такі, що і досвідчені гурмани будуть лише качати головами.

Вишневе варення в мультиварці – загальні принципи приготування

• Для варення слід брати добре визрілі вишню. Щоб соковиті ягоди не втратили сік, їх спочатку промивають і тільки після цього відривають плодоніжки, при необхідності видаляють кісточки.

• Способів варіння вишневого варення багато. Його готують з кісточками і без них. Ягоди беруть цілими або подрібнюють. Нерідко вишеньки начиняють фісташками або іншими горіхами. Незвичайне оригінальне вишневе варення варять з аґрусом, великі ягоди якого закладають вишні без кісточок.

• Основні складові будь-якого варення – вишні і цукор, якими засипають ягоди. Часто з цукрового піску окремо варять сироп, в який може додаватися вода. У гарячий сироп опускають ягоди і надалі надходять згідно з рецептурою.

• Щоб вишневе варення мало більш густу консистенцію, нерідко при варінні в нього додають желатин або алкоголь, часто ароматизують ласощі корицею. Особливу кислинку і ніжний цитрусовий аромат можуть надати йому часточки лимона.

• Готове вишневе варення розфасовують тільки в гарячому вигляді і щільно закупорюють для тривалого зберігання.