Тушковані помідори

Тушковані помідори – можна заготовити на зиму! Різні варіанти страв, рецепти тушкованих помідорів з птицею, м’ясом і т. д.

Тушковані помідори

Тушковані помідори – універсальна страва.

Це і готовий гарнір і соус, і смачне, а головне-корисне доповнення до м’яса, рибі, птиці, круп, макаронів.

Процес гасіння швидкий і зовсім нескладний, освоїти його зможе кожна господиня.

Тушковані помідори – загальні принципи приготування

Найголовніше, що потрібно врахувати, томати при гасінні повинні нудитися, а не смажитися. Щоб цього домогтися, потрібно прогрівати овочі на самому тихому вогні.

Вибирати томати для гасіння найкраще червоних і бурих сортів. Підійде будь-який вид: м’ясисті, водянисті, з товстою шкіркою або тонкої – все це не має істотного значення.

Тушкують помідори в бланшированном вигляді або неразделанные. Бланшувати томати легко і просто, достатньо помістити їх на пару хвилин в окріп, а потім у холодну воду, шкірка зійде практично сама, потрібно буде лише злегка потягнути. Помідори з шкіркою перед приготуванням потрібно ретельно промити і обсушити.

При нарізці помідорів використовують тільки гострий ніж, щоб сік не витік з плодів раніше часу.

В тушковані помідори можна додати спеції і прянощі, вони додадуть страві особливі пікантні нотки. Томати поєднуються практично з усіма спеціями, але особливо гарні базилік, майоран, кріп, орегано, петрушка, чебрець, чорний перець.

З тушкованими помідорами готують м’ясо, птицю, овочі, крупи і навіть макаронні вироби. Багато хто може заперечити, вважаючи, що достатньо додати соус або томатну пасту і смак буде практично таким же. Це неправда. Свіжі тушковані помідори надають страві особливо тонкий аромат і неповторний смак, чим не можуть похвалитися однотипні консервовані томати.