Біляші в домашніх умовах

Як приготувати біляші в домашніх умовах з м’ясом та іншими начинками. Як приготувати біляші в домашніх умовах, щоб вони вийшли соковитими і смачними

Біляші в домашніх умовах

Біляші – дуже популярна випічка.

Завжди приємно перекусити свіжим хрустким, соковитим біляшем.

Це не тільки смачно, але і ситно.

Звичайно, мова не йде про сумнівної якості випічці, яка продається на вулицях.

Як приготувати біляші в домашніх умовах, про це і поговоримо сьогодні.

Як приготувати біляші в домашніх умовах – основні принципи приготування

Біляш – це смажений пиріжок, як правило, з м’ясною начинкою. Рецепти біляшів відрізняються за способом приготування тіста і складу начинки. Раніше, тісто для біляшів готували на воді або кислому молоці без дріжджів. Сьогодні біляші готують з тіста на дріжджах, так вони виходять апетитними і пишними.

Традиційно, начинку роблять з яловичого фаршу, іноді з додаванням свинини. Але ви можете використовувати фарш з будь-якого м’яса. Його приправляють спеціями і солять. Щоб начинка вийшла соковитою, у фарш додають багато дрібно нарубаного цибулі або невелику кількість води. Усе ретельно вимішують руками і залишають на деякий час. Також, начинку для біляшів можна приготувати з картоплі, сиру, рису чи риби.

Коли начинка готова, а тісто підійшло, приступають до формування біляшів. Тісто ділять на шматочки і залишають його ще хвилин на десять для расстойки. Потім кожен шматочок розминають руками в коржик. У центр кладуть начинку, і защипують краю до центру, залишаючи посередині невеликий отвір.

Обсмажують готові біляші у великій кількості соняшникової олії до рум’яності з обох сторін.

Ми зібрали найкращі рецепти, як приготувати біляші в домашніх умовах, щоб випічка вийшла смачною, пишною і соковитою.