Торт Тірамісу в домашніх умовах

Торт Тірамісу: рецепти в домашніх умовах. Як приготувати знаменитий торт Тірамісу, рецепти в домашніх умовах, хитрості

Торт Тірамісу в домашніх умовах

Тірамісу – популярний десерт, який має сотні варіацій. Одна з них – торт. Нехай він не відрізняється розкішним оформленням і скромно посипаний какао, говорити про чарівний смак зайве. Зробимо шикарний десерт в домашніх умовах?

Торт Тірамісу в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Торт готується шарами з коржів і крему, але відрізняється особливим поєднанням смаків. Щоб його досягти, важливо знати основні правила і точно дотримуватися пропорції інгредієнтів.

Загальні принципи приготування Тірамісу:

• Коржі. Зазвичай вони бісквітні. Домашні коржі випікаються тонкими шарами, зазвичай тісто розмазують на велике деко, потім нарізають шматки потрібного розміру. Можна спекти бісквіт в круглій формі і порізати на кілька пластів, але відсутність скоринки на пластах буде помітно. Допускається використання покупних тонких бісквітів.

• Крем. У класичному рецепті прошарок готують з маскарпоне з вершками. Але це необов’язково. Є безліч не менш смачних варіантів з сиром, згущеним молоком, білками, шоколадом.

• Просочення. Зазвичай використовується варена кава, але можна взяти і розчинну. У просочення додають цукор, коньяк, корицю, або використовують просто напій в чистому вигляді. Важливо його остудити перед використанням.

• Верх. Тірамісу ніколи не прикрашають квітами з крему і не покривають глазур’ю. Верх десерту змащують тим же кремом, що і шари, потім посипають порошком темного какао.

Готовий десерт залишають для просочення, але довго тримати його не варто. Тірамісу смачніше, поки свіже. Тому не варто його готувати за кілька днів до заходу.