Торт «Політ»

Торт «Політ» – класичний десерт з радянських часів. Кращі рецепти торта «Політ» з різними кремами

Торт «Політ»

В радянські часи торт «Політ» вважався одним з найпопулярніших. Його не так часто можна було зустріти на полицях магазину, тому поява торта «Політ» на святковому столі завжди викликало захват.

Торт «Політ» – основні принципи приготування

Поєднання крихкого безе і ніжного крему робить десерт просто неповторним. Торт здавався особливо смачним з кавою.

Сьогодні практично кожна господиня може приготувати ніжне безе в домашніх умовах. Для цього білки відокремлюють від жовтків і поміщають їх в сухий посуд. Поступово підсипаючи цукор, білки збивають до утворення білої щільної маси. У збиті білки додають подрібнені горіхи: арахіс або кешью. Їх попередньо чистять від лушпиння, подрібнюють і обсмажують в помірному вогні, постійно перемішуючи.

Деко застеляють пекарської папером і викладають збиті білки з горіхами у формі двох коржів. Відправляють в духовку і підсушують до стану безе. Як правило, це займає приблизно дві години. Температура при цьому повинна бути від 50 до 70 С.

Потім готують масляний, вершковий або заварний крем. Готові коржі-безе викладають на тарілку, змащуючи кожен кремом. Верх і боки торта так само обмазують. Коржі-безе можна чергувати з бісквітними.