Торт «Футбольний м’яч»

Торт «Футбольний м’яч»: прості і складні рецепти тематичного десерту. Приготування торта «Футбольний м’яч» з мастикою і кремомТорт «Футбольний мяч»

Оригінальні торти з позитивним змістом завжди радують погляд. Тематичний торт «Футбольний м’яч» виходить незвичайним і дуже смачним. Можна знижувати калорійність за рахунок більш легкого сирного крему або промащувати шари жирним, але таким смачним олійно-сгущеночным кремом. У будь-якому випадку ласощі вийде відмінним.

Торт «Футбольний м’яч» – загальні принципи приготування

Основа торта «Футбольний м’яч» – бісквітний корж. Кожна господиня пече його по-своєму. Є дуже простий базовий радянський рецепт, за яким бісквіт виходить високим і смачним. Потрібно взяти 4 середніх яйця, 120 г просіяного борошна і стільки ж цукру, 20 г крохмалю. Яйця збити спочатку на низькій, потім на високій швидкості до отримання щільної еластичної маси.

Цукор, що додається в процесі збивання порціями. Ознакою того, що маса вийшла саме такою, як потрібно, є можливість «малювати» цівкою збитих яєць по поверхні. Залишилося вмішати в солодку яєчну основу просіяного разом з крохмалем борошно і тісто готове. При вимішування потрібно рухати лопаткою (бажано дерев’яною) зверху вниз, щоб тісто не схлопнулось.

Випікати бісквіт просто: духовку розігріти, дно форми накрити папером для випічки, під час випікання не відкривати дверцята шафи. Температура духовки – від 180 до 190° (орієнтуйтеся на особливості пічки). Після того як бісквіт випечеться, його охолоджують, не виймаючи з форми.

Круглу форму м’яча надають бісквітним коржам з допомогою посуду округлої форми. Це може бути ваза, друшляк, миска і т. п.

Готовий торт потрібно прикрасити, зімітувавши п’яти – та шестикутники справжнього футбольного м’яча. Прикрашають торт найчастіше мастикою. Вона еластична і надає торту естетичний вигляд. Більш просто виготовляються торти, прикрашені кремом або фруктами.