Тушонка з яловичини в домашніх умовах

Тушонка з яловичини в домашніх умовах – натурально смачно! Рецепти тушонки з яловичини будинку: в мультиварці, пароварці і т. д.

Тушонка з яловичини в домашніх умовах

Тушонка з яловичини в домашніх умовах – відмінний спосіб законсервувати м’ясо.

В результаті у вас вийде смачний, а головне, натуральний м’ясний продукт.

Тушковане м’ясо використовують для приготування других і перших страв у тих випадках, коли не вистачає часу або можливості готувати зі свіжого м’яса.

Це вже готовий продукт, тому його додають в самому кінці.

Тушонка з яловичини в домашніх умовах – основні принципи приготування

Для приготування тушкованого м’яса в домашніх умовах використовують свіже філе яловичини. Заморожене м’ясо для цього абсолютно не підходить. Яловичина не містить достатньо жиру, тому додають свиняче сало.

М’ясні консерви з яловичини готують в пароварці, банках, скороварці, автоклаві, духовці, мультиварці і т. д.

Консервувати тушонку краще в літровій або півлітровій скляній тарі, яку закочують залізними кришками. Скляну тару та кришки попередньо стерилізують в духовці або над парою. Щоб тушонка зберігалася довго, весь посуд повинна бути стерильною.

Яловичину нарізують великими, однаковими шматками, солять і перемішують. На дно банок викладають перець горошком і лавровий лист. Банки заповнюють м’ясом і додають внутрішній жир або сало.

Заповнені банки прикривають бляшаними кришками і виставляють на деко, засипаний великою сіллю. Лист відправляють в розігріту до 200 С духовку на дві години. Потім тушонку виймають і закочують стерильними кришками.