Свинячі ребра в мультиварці

Свинячі ребра в мультиварці – ароматна закуска і повноцінне блюдо. Рецепти смажених і тушкованих страв з свинячих ребер в мультиварці

Свинячі ребра в мультиварці

Ніжна міжреберна м’якоть практично будь-якого виду м’яса – чудова основа для багатьох страв.

При варінні або смаженні бульйон виходить насиченим, а якщо скористатися режимом скороварки, або просто тушкувати страву довше то підлива стає саме такою, про яку кажуть: «пальчики оближеш».

Свинячі ребра в мультиварці – загальні принципи приготування

• В мультиварці ніжні свинячі реберця смажать або тушкують. Режими приготування вибираються з наявних програм у кожному конкретному пристрої. Обсмажування виробляють в режимі «Смаження» або «Випічки», тушкують свинину на «Гасіння» або в програмі «Мультиповар». Перш ніж приступити до приготування, слід уважно ознайомитися з доданою інструкцією.

• Свинячі реберця можуть бути як свіжими, так і копченими. Їх перед приготуванням ретельно промивають проточною водою і просушити паперовим рушником. Після чого розрізають уздовж кісток на шматки, які містять одне або два ребра, і надходять згідно описаної рецептурою.

• Реберця виступають як самостійне блюдо – їх можна підсмажити або згасити в різних соусах або маринадах і подати з гарніром у вигляді свіжих овочів, відварного картоплі, макаронних виробів або каш. Але найчастіше, щоб отримати повноцінне блюдо, їх готують в мультиварці відразу з овочевим гарніром: капустою, картоплею, зеленим горошком. Овочі закладають у чашу в певній послідовності або заповнюють ними разом з м’ясом рукав, який потім і поміщають в каструлю.