Салати з ковбасним сиром

Підбірка салатів з ковбасним сиром – дивуємо простотою. Важко знайти страву доступніше салату з ковбасним сиром

Салати з ковбасним сиром

Ковбасні сири незаслужено прийнято вважати чи не третьосортним продуктами.

Тим не менше, нерідко вони можуть дати фору багатьом іменитим родичам, часто представленим неякісними підробками.

А ми пропонуємо взяти простий, недорогий сирок, додати кілька доступних продуктів і створити блюдо, до якого в житті не додумаються пересичені європейці.

Салати з ковбасним сиром – загальні принципи приготування

• Ковбасний сир для салатів нарізають ножем або подрібнюють теркою. Розмір осередків при цьому не має особливої ролі і може добирати на свій розсуд. Ковбасний сир змішують з іншими подрібненими складовими або використовують як один з шарів в салатах. Натертий сир може використовуватися для оформлення такого закусочного страви.

• Салати з ковбасним сиром, заправляють майонезом, сметаною або спеціальними заправками, приготованими з цих продуктів. У заправки рідко додають спеції, щоб не перебивати специфічний аромат ковбасного сиру, найчастіше для гостроти їх змішують з подрібненим часником або завареною гірчицею. Також заправки, призначені для просочення листкових салатів, змішують з дрібно потертим ковбасним сиром.

• Салати з ковбасним сиром готують як з свіжих, так і з відварних овочів. Його додають в м’ясні і рибні такі закусочні страви.

• Рецептура салатів проста, мінімальний набір продуктів і доступний, а смак ні з чим не порівнянний. А якщо постаратися, проявити фантазію і витратити трохи часу на оригінальне оформлення – ніхто не залишиться байдужим до яскравого частування.