Салат з курячим філе і ананасами

Екзотичний кулінарний шедевр – салат з курячим філе і ананасами. Рецепти різноманітних салатів з курячим філе і ананасами – фантазуємо!

Салат з курячим філе і ананасами

І куряче філе, і м’якоть ананасів мають досить слабким власним смаком.

Зате обидва продукту дивно сприйнятливі до спецій та інгредієнтів страв з сильними ароматами.

Можна стверджувати, що обидва названих продукту служать, в кінцевому рахунку, «наповнювачами».

Вони відмінно вбирають соки інших продуктів і тому їх можна маринувати, або просто просочувати соками, або легкими винами.

А для шанувальників нетрадиційної кухні є такий маленький секрет.

Відварену грудинку можна замаринувати на ніч в сиропі з пари банок ананасів. А ті, в свою чергу, просочити солонуватим маринадом.

Салати з курячим філе і ананасами – загальні принципи приготування

• Майже будь-салату можна додати оригінальності, якщо покласти куряче філе і ананасів. Ніжне м’ясо курки гармонує практично з усіма продуктами і овочами. Ананас надає страві особливу свіжість і специфічну солодкість.

• Курятину перед додаванням в салат обов’язково піддають термічній обробці – відварюють або обсмажують. Часто використовують копчену курячу грудку.

• Ананаси підходять і консервовані і свіжі. Смак страви від цього кардинально не змінюється. Воно щоразу набуває свою родзинку.

• Для салатів можна брати плоди, законсервовані як кільцями, так і шматочками. Але варто врахувати, що якщо їх потрібно подрібнити, то нарізати зручніше колечка, а не шматочки.

• Продукти в таких салатах змішують або викладають шарами. Особливо оригінально і святково виглядають страви, оформлені у вигляді ананасного плода.

• Салати з курячим філе і ананасами заправляють майонезом або йогуртом. Жирність при цьому підбирають самостійно.