Булгур в мультиварці

Булгур в мультиварці – проста екзотика. Рецепти корисного і смачного булгуру в мультиварці для нашого столу

Булгур в мультиварці

Булгур – пшенична крупа, але не зовсім проста.

Страви з неї мають особливий смак і бурштиновий колір.

Крупу використовують для плову, солодких і солоних каш, салатів, рагу з овочами і для багатьох інших цілей. Тут зібрані кращі рецепти з булгуру для мультиварки.

З ними варто познайомитися!

Булгур в мультиварці – загальні принципи приготування

Вважається, що булгур не вимагає промивання, так як крупа піддається шліфовці і попередньої пропарюванню ще в процесі виробництва. Але багатьох господинь і навіть відомих кухарів це не втішає, вони все одно прополаскиваю продукт в холодній воді.

З чим готують булгур:

• м’ясо, птиця;

• овочі;

• молочні продукти;

• ягоди, фрукти;

• гриби.

Рідина для розсипчастої каші або для плову використовують у розрахунку 1:2. Якщо крупа додається до соковиті овочі або використовується в рагу, то кількість води змінюється. Часто у продажу зустрічається булгур в пакетиках, його варять у великій кількості води на режимі «Суп», далі використовують для салатів, запіканок, десертів або в якості простого гарніру.

Для приготування розсипного булгуру можна використовувати різні режими: каші, плов, випічка, смаження, тушкування. Точна програма визначається рецептурою. Іноді страву готують на декількох режимах. Наприклад, спочатку обсмажують м’ясні продукти або овочі, потім додають крупу і варять.