Протерта чорниця з цукром без варіння на зиму

Протерта чорниця з цукром без варіння на зиму – корисно і неймовірно смачно. Кращі рецепти протертою чорниці з цукром без варіння

Протерта чорниця з цукром без варіння на зиму

Чорниця – смачна і дуже корисна ягода. Але поїсти її вдосталь в сезон дозрівання не завжди вдається, тому з чорниці роблять всілякі ласощі на зиму: варення, джеми, компоти. Але під час термообробці частина корисних речовин руйнується, тому сьогодні настільки популярні так звані «сире варення». А значить, зараз ми будемо готувати протерту чорницю з цукром.

Протерта чорниця з цукром без варіння на зиму – загальні принципи приготування

Крім різних вітамінів і мікроелементів, до складу ягоди входь пектин, який має желюючий властивості, завдяки чому протерта з цукром чорниця виходить густий і з неї виходять чудові пироги, десерти та інші ласощі.

Спосіб приготування варення без варіння з цієї ягоди відрізняється особливою легкістю і некропотливостью.

На відміну від інших ягід, чорниця не потребує довгої очищення, видалення хвостиків і листочків, гілочок. Її достатньо викласти в друшляк і промити водою. Далі чорницю подрібнюють будь-яким зручним способом, причому для «сирого варення» не рекомендують використовувати металеві предмети, тому найкращим варіантом стануть дерев’яна толкушка або пластмасова насадка блендера.

Після протерта чорниця змішується з цукром, витримують деякий час до повного розчинення всіх крупиць і закочується. На цьому все, протерта чорниця з цукром готова.

Але ви можете використовувати для приготування корисного десерту не тільки чорницю і цукор, але і додаткові інгредієнти, наприклад, ягоди і навіть фрукти. Чорниця чудово поєднується практично з будь-якими ягодами, будь вони кислими або солодкими: малиною, полуницею, вишнею, аґрусом і іншими. Так само для смаку ви можете покласти в протерту чорницю мед, горіхи, вино або вермут та інші добавки.