Суфле «Пташине молоко» з желатином

Суфле «Пташине молоко» – ніжний десерт для сімейного чаювання. Суфле «Пташине молоко» з желатином, сиром, шоколадом, манкою

Суфле «Пташине молоко» з желатином

Суфле вперше приготували французькі кондитери. Воно може виступати в якості самостійного десерту, або стати основою для цукерок або торта.

Суфле «Пташине молоко» – основні принципи приготування

Основою для приготування суфле можуть бути яйця, сир, сметана або вершки. Традиційне суфле готують на збитих білках. Саме цей рецепт дозволяє приготувати саме ніжне і повітряне суфле.

Білки відокремлюють від жовтків і збивають їх міксером до отримання щільної піни, потім, не припиняючи збивати, вводять поступово цукор. Щоб суфле тримало форму, в нього додають желатин. Його попередньо замочують і, коли він набубнявіє, вводять в білкову піну. Перемішують і виливають у підготовлену форму. Коли суфле застигне, заливають його розтопленим шоколадом.

За таким же принципом готують суфле на вершках, сирі та сметані.

Для аромату в нього додають ваніль, цедру цитрусових або корицю.

Щоб урізноманітнити суфле, в нього додають шматочки желе або фруктів. Суфле буде виглядати ефектніше, якщо його зробити у кілька шарів різних кольорів. В якості натуральних барвників використовують соки фруктів або овочів.